Сайт учителя математики Євтух Т.А.
Головна » 2016 » Травень » 7 » Міністр пояснила мету створення опорних шкіл
21:29
Міністр пояснила мету створення опорних шкіл
Основною метою опорних шкіл є забезпечення дітей у сільській місцевості доступом до якісної освіти. На цьому наголосила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час свого виступу у Кабінеті Міністрів.
«Опорна школа – це школа у сільській території, яка має щонайменше три філії, і до якої завозяться на навчання діти з інших населених пунктів, особливо – учні старших класів», - зауважила Гриневич.
Міністр додала, що на місцевий рівень було виділено 200 мільйонів гривень для дообладнання опорних шкіл. До початку нового року заплановано відкриття 100 таких шкіл, які будуть підтримуватись з державного та місцевого бюджетів, а також коштами USAID.
Також за її словами, у регіональних бюджетах є 600 мільйонів гривень, передбачених на закупівлю шкільних автобусів.
«Для закупівлі автобусу району необхідно виділити свою половину, при його вартості трохи більше 1 мільйона гривень. Не всі райони можуть дозволити собі такі витрати. Тому ми зареєстрували і пропонуємо на розгляд всіх міністерств постанову, згідно якої цей поріг можливо буде знизити», - зауважила Лілія Гриневич.
Вона звернулась до уряду щодо необхідності враховувати потребу підвозу дітей шкільними автобусами і синхронізувати її з ремонтними роботами на автомобільних шляхах.
Категорія: Новини | Переглядів: 154 | Додав: 01122011 | Теги: Основною метою опорних шкіл є надан | Рейтинг: 0.0/0