Сайт учителя математики Євтух Т.А.
Головна » 2013 » Січень » 30 » Найпоширеніші запитання, що виникають під час реєстрації
23:27
Найпоширеніші запитання, що виникають під час реєстрації
| 24.01.2013


Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання у розпалі. Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти дають відповіді на запитання, що виникають в абітурієнтів під час цієї процедури.

Шановні абітурієнти, нагадуємо, що відповіді на найпоширеніші запитання щодо ЗНО можна також знайти у розділі FAQ

 

«Де взяти бланк реєстраційної заяви?»

Майбутні вступники можуть самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти, яку розміщено на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особи, які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися по допомогу до одного із пунктів реєстрації, перелік яких розміщено на нашому сайті в розділі «Реєстрація».

 

 «Яку адресу вказувати в заяві-реєстраційній картці – фактичну адресу проживання чи адресу реєстрації?»

Звертаємо увагу абітурієнтів, що їх буде розподілено до пунктів тестування для проходження ЗНО за фактичною адресою проживання, вказаною ними під час реєстрації з урахуванням потреби складати тести мовами національних менших. Тому радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.

 

«Чи потрібно надавати медичну довідку, якщо у мене немає ніяких захворювань?»

Довідку про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО, видану лікарсько-консультаційною комісією, подають лише ті абітурієнти, які потребують створення таких умов за станом здоров’я.

 

«Копії яких сторінок паспорта необхідно подавати для реєстрації?»

До реєстраційних документів необхідно долучити копії сторінок паспорта, на яких є фотографія власника, його прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер цього документа. Зареєструватися за свідоцтвом про народження можуть лише особи, які народилися після 1 вересня 1996 року та не отримали паспорт.

 

«Що робити з описом вкладення, який роздруковується разом з контрольно-інформаційним листком?»

Рекомендуємо надсилати реєстраційні документи цінним листом. Задля Вашої зручності програмою реєстрації автоматично створюється Опис вкладення для оформлення цінного листа із зазначенням переліку документів, які необхідно вкласти до конверта, а також адреси, на яку Вам необхідно їх надіслати. Зверніться до поштового відділення по допомогу в оформленні поштового відправлення.

 

«Чи потрібно мені повторно формувати повний пакет документів для реєстрації на ЗНО, якщо я вже проходив тестування протягом минулого року?»

Поняття повторного проходження ЗНО не існує. Абітурієнт повинен сформувати пакет реєстраційних документів з дотриманням усіх вимог щодо оформлення документів, визначених розділом IV Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

Категорія: Новини | Переглядів: 780 | Додав: 01122011 | Рейтинг: 0.0/0