Профспілки планують провести всеукраїнську акцію - 9 Листопада 2016 - Урок математики               
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Профспілки планують провести всеукраїнську акцію
22:15
Профспілки планують провести всеукраїнську акцію
17 листопада 2016 року Федерація профспілок України має намір організовувати Всеукраїнську акцію профспілок у формі пікетування парламенту. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки.
Зокрема, профспілки виступатимуть проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду.
Ще однією вимогою до влади у профспілках називають необхідність припинення державної політики «шокової терапії», що проводиться за рахунок простих людей та кардинального підвищення зарплат і пенсій.
Представники профспілок заявили, що категорично не сприймають будь-які спроби згорнути соціальний діалог, який вдалося відновити з приходом нового уряду.
Разом з тим, у ФПУ заявляють, що підтримують ініціативу уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до реального прожиткового мінімуму 3200 гривень у проекті Державного бюджету на 2017 рік.
Також президія ФПУ звернулась до спікера парламенту Андрія Парубія з пропозицією про проведення зустрічі з представниками парламентських фракцій і груп з лідерами всеукраїнських профспілок щодо підвищення соціальних стандартів у проекті Держбюджету на 2017 рік.
Як відомо, 1 листопада освітяни виходили на акцію до будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради, метою якої було висловлення протесту проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги.
4 листопада, в уряді повідомили про ініціативу з підвищення заробітної плати українських учителів. Зокрема, планується, що з 1 січня 2017 року заробітна плата вчителя вищої категорії складатиме від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.
Результати он-лайн опитування, проведеного Освіта.ua, свідчать про те, що ініціатива уряду щодо підвищення рівня заробітної плати вчителів українських шкіл не викликала значної підтримки у освітян.
Категорія: Новини | Переглядів: 17 | Додав: 01122011 | Теги: Профспілки планують провести всеукр | Рейтинг: 0.0/0